Eksplozja egzotyki

Moi drodzy!

Odpalamy rejestrację na nasz event. Uznaliśmy, że najlepszą formą pod względem przystępności będzie forma kursu.

Jakie są plusy tego rozwiązania? Platforma szkoleniowa ma ten plus, że szkolenie będzie dla Was dostępne przez okres 3 miesięcy. Pozwoli to wam na spokojnie zaznajomić się z obszernym materiałem który dla Was przygotowaliśmy.

A jest czym się pochwalić bo… mamy dla was przygotowane 19 wykładów, więc jak sami widzicie – formuła weekendowa nie byłaby korzystnym rozwiązaniem.

Jest to konferencja charytatywna, więc ustaliliśmy, że cena ma być jednolita, a jednocześnie jak najbardziej przystępna.

Kwota jak na taki event to jedyne 150zł 🙂 – wpłacić można zawsze więcej, ale o tym dalej

Każdy kto chciałby wziąć udział w wydarzeniu proszony jest o wsparcie naszej fundacji darowizną w tej kwocie. Cena ustalona jest raczej typowo na studencką kieszeń, więc jeśli uważasz, że inicjatywa jest warta poparcia, zachęcamy do udzielenia większego wsparcia :).

Wpłaty dokonasz tutaj:

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/eksplozjaegzotyki 🙂

proszę tylko u ustawienie kwoty jako jawnej, a w treści wiadomości o umieszczenie swojego maila. Następnie dowód wpłaty przesyłacie na adres mailowy: help4herps@gmail.com. Po zaksięgowaniu otrzymasz login i dostęp do platformy szkoleniowej w ciągu kilku dni.

Oto lista wykładowców i wykładów 🙂

Zapraszamy do zapoznania się z listą wykładowców i wykładów.