Eksplozja Egzotyki II edycja – start 02.04.2022

REJESTRACJA OTWARTA!!!!

Moi drodzy!

Odpalamy rejestrację na nasz event.

Czym jest Eksplozja Egzotyki? To wyjątkowe szkolenie online pod wieloma względami. Jest to największe i najbardziej bogate szkolenie na polskim rynku. Każdy znajdzie w nim coś dla siebie – gady, ptaki, małe ssaki, ryby, bezkręgowce. Potężna dawka wiedzy i przystępnie skonstruowany materiał. Całość przygotowana przez najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach.

Co najważniejsze – całość z wydarzenia zasili fundusz Fundacji Help4herps tworzącej pierwsze schronisko dla gadów egzotycznych w północnej Polsce.

Uczysz się – pomagasz zwierzakom – fajnie?

Wszyscy wykładowcy zdecydowali się charytatywnie wesprzeć nas swoją wiedzą – to nie tylko specjaliści, ale ludzie o wielkim sercu.

Uznaliśmy, że najlepszą formą pod względem przystępności będzie forma kursu online.

Jakie są plusy tego rozwiązania? Platforma szkoleniowa ma ten plus, że szkolenie będzie dla Was dostępne przez okres miesiąca. Pozwoli to wam na spokojnie zaznajomić się z obszernym materiałem który dla Was przygotowaliśmy.

A jest czym się pochwalić bo… mamy dla was przygotowane 26 wykładów – a ta liczba ciągle rośnie!!!, więc jak sami widzicie – formuła weekendowa nie byłaby korzystnym rozwiązaniem.

Jest to konferencja charytatywna, więc ustaliliśmy, że cena ma być jednolita, a jednocześnie jak najbardziej przystępna.

Kwota jak na taki event to jedyne 190zł 🙂 – wpłacić można zawsze więcej, ale o tym dalej…

Każdy kto chciałby wziąć udział w wydarzeniu proszony jest o wsparcie naszej fundacji darowizną w tej kwocie. Cena ustalona jest raczej typowo na studencką kieszeń, więc jeśli uważasz, że inicjatywa jest warta poparcia, zachęcamy do udzielenia większego wsparcia :).

Wpłaty dokonasz tutaj – poprzez skarbonkę fundacji:

Klik!

proszę tylko u ustawienie kwoty jako jawnej, a w treści wiadomości o umieszczenie swojego maila. Następnie dowód wpłaty przesyłacie na adres mailowy: eksplozjaegzotyki@gmail.com. Po zaksięgowaniu otrzymasz login i dostęp do platformy szkoleniowej 02.04.2022. UWAGA! Proszę sprawdzać folder SPAM!!! – na ostatniej konferencji sporej ilości osobom właśnie tam wpadał mail. Warto też odznaczyć, że to nie SPAM – pomoże to innym.

Oto lista wykładowców i wykładów 🙂

UWAGA! LISTA NIE JEST ZAMKNIĘTA! NA chwilę obecną mamy przygotowane 26 prelekcji, ale szacowana ich liczba w tym roku może wynieść 35!!!!

Zachęcamy do śledzenia strony wydarzenia – na dniach zostaną dodani kolejni wykładowcy!

Goście nowej edycji:

Wykłady dostępne z poprzedniej edycji: